Каннський вечір

Поделись с подружками :
Дата и время
05.05.2016
20:00
Место проведения
Киев, Кинотеатр "Оскар": Спортивная площадь, 1-А,

«Каннський вечір» – урочиста кіноподія, що відбудеться 5 травня та яка присвячена прем’єрному показу альманаху з кращих короткометражних стрічок українського виробництва, що увійшли до програми Short Film Corner 69-го Каннського кінофестивалю.

Метою «Каннського вечора» є промоція та представлення національного кіно українському глядачеві, розвиток та підтримка молодих українських кінематографістів. «Каннський вечір» проводиться в Україні уже вдруге.

На глядачів чекатиме 91 хвилина українського кіно та 7 неповторних історій. В цьому році глядачі зможуть оцінити такі фільми:

«Довгі хвилі» – режисер Анастасія Совяк-Круковська розповідає історію кохання у великому місті. Фільм учасник національного конкурсу кінофестивалю «Молодість». Одну з ролей у фільмі виконав Остап Ступка, саундтрек – українська група O.Torvald.

«Сік гранату» – експериментальний фільм, що нагадує про геноцид вірменського народу в 1915 році від одеських режисерів Романа Волчака та Андраніка Давтяна.

«Вибір» – автор та режисер Владислав Климчук показує iсторii двох чоловiкiв, якi загубились у життєвих обставинах i вимушенi зустрiтися iз наслiдками своїх вчинкiв.

«Коріння» – дебютний фільм Ілони Кочарян, який оповідає історію старого чоловіка, який лишився своїх рідних на війні, але продовжує жити далі.

«Рокетмен» – режисери Денис Кушнарьов та Дмитро Муленко представляють фільм- сповідь 75-річного чоловіка, який знав не тільки всі зірки на небі, але й відправляв до них головну Зірку того часу.

«Зерно» – режисер Ксенія Бугримова розповідає історію про дівчину, яка купує в аптеці особливе зерно, з якого планує виростити ідеального чоловіка. Головні ролі виконали Ольга Грішина та Гліб Мацибора.

«Альфред» – режисер Альона Стулій зняла 3-хвилинну історію про маленького Альфреда Хічкока. Композитор фільму — Dima Kelly.

У рамках вечора гості зможуть пройтися по червоній доріжці під яскраві спалахи фотокамер, отримати коментарі режисерів, поспілкуватися із зірками кіно та шоу-бізнесу, насолодитися коктейлями, приємною атмосферою і, головне,– найсвіжішими новинками українського кінематографу, на які чекає велике майбутнє.

Директор компанії «Кіновир» та організатор «Каннського вечору» Катерина Шевченко розказала: «Другий рік поспіль столичні глядачі мають змогу побачити кращі українські короткі метри на великому екрані в рамках проекту «Каннський вечір». Це щорічний захід, що має за мету два основні напрямки: формування українського глядача та мотивація молодих кінематографістів. Ми прагнемо надихнути наших режисерів до розвитку, освіти і розширення кордонів своєї свідомості у світі кіно. Поїздка на найбільший кінофорум відкриває двері в професійний світ індустрії, знайомить з колегами, дає можливості зустріти дистриб’юторів, баєрів та програмних директорів кінофестивалів. «Кіновир» показує альманах українському глядачу в нашій країні, а також супроводжує режисерів на маркет Каннського кінофестивалю, консультує та пояснює специфіку роботи професійної секції. «Каннський вечір» на цей раз ми проведемо в одному з найкращих прем’єрних кінотеатрів країни – «Оскар».

Програма заходу:

19:00 – прохід гостей червоною доріжкою, фотосесія, розважальна програма, коктейль

20:00 – показ фільмів, відібраних до Short Film Corner


Оцени статью
(0)
Поделись с подружками :