Книжковий Арсенал

Поделись с подружками :
Дата и время
20.04.2016 - 24.04.2016
11:00 - 20:00
Место проведения
Киев
Стоимость
Взрослый - 50 грн, детский - 20 грн

20–24 квітня, до Всесвітнього дня книги і авторського права, у Мистецькому Арсеналі відбудеться VI міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» – найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво.

У 2016 році Книжковий Арсенал презентує розширену міжнародну секцію ярмарку та сцену «Кафе Європа». Зокрема, вперше буде представлений колективний стенд німецьких видавництв та спеціальна програма у партнерстві з Франкфуртським книжковим ярмарком, за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Ґете-Інституту в Україні.

Вперше на Книжковому Арсеналі літературна програма складатиметься переважно з авторських, тематичних проектів, які формуватиме команда спеціально запрошених молодих кураторів та відомих письменників, які вперше виступлять у такій ролі.

Крім того, Книжковий Арсенал включатиме:

- велику мистецьку програму: виставки і майстер-класи з ілюстрації, виставка art book, майстерню текстового дизайну, друкарські майстерні, кафе мальованих історій та графічної прози, майданчик мистецького самвидаву;  
- Ніч Книжкового Арсеналу 23 квітня — музично-поетичну вечірню програму, що відзначатиме Всесвітній день книги;
- Ніч у бібліотеці – Бібліотеки Києва відкривають свої двері для відвідувачів у ніч на 24 квітня;
- конкурс Найкращого книжкового дизайну, який організовує Книжковий Арсенал, Гете-інститут і фонд «Buchkunst».
 - «Къырым» – кримсько-татарська спецпрограма,  мета якої ознайомити широку аудиторію з культурним життям кримських татар, їхньою історією та повсякденням. Програма включатиме презентації книг про Крим і кримських татар, виставку видань кримськотатарською мовою, фотовиставку з нагоди виходу мемуарів Мустафи Джемілєва, народного депутата України, Уповноваженого Президентом України у справах кримськотатарського народу, ознайомлення із етнічними обрядами й кухнею кримських татар.
 - спеціальна кінопрограма. Зокрема, у партнерстві з DocuDays та за підтримки Польського Інституту у Києві відбудеться цикл кінопоказів та майстер-класів, у рамках якого ітиметься про те, як книжки перетворюються на кіно, а режисери стають письменниками.

Години роботи:
20 квітня / 14:00 – 21:00
21-23 квітня / 10:00 – 20:00
24 квітня / 10:00 – 20:00

Детальна програма фестивалю.

Оцени статью
(0)
Поделись с подружками :