День Вуличної Музики Київ

Поделись с подружками :
Дата и время
21.05.2016
12:00 - 23:00
Место проведения
Киев, Пейзажная Аллея: ул. Б.Житомирская, 34
21 травня 2016 у м. Києві, а також у багатьох інших містах України втретє відбудеться День Вуличної Музики.

Щороку у третю суботу травня на вулиці своїх міст виходять сотні музикантів професіоналів та аматорів, які грають і співають свою музику.

У Києві свято музики триватиме з самого ранку до пізнього вечора на всіх заявлених локаціях.
У Києві День Вуличної Музики традиційно пройде:

* на Пейзажній алеї
* під Історчним Музеєм (вул. Володимирська, 2)
* на Контрактовій Площі
* Дитяча локація - День Вуличної Музики (Київ) цьогоріч розташується у Сквері Небесної Сотні
* На Михайлівській площі в рамках Днів Європи в Україні сумісно з КМДА розміститься ще одна музична локація від Дня Вуличної Музики
* Також ведуться переговори про ще одну локацію на території ВДНГ.

Реєстрація:
Починаючи з 1 квітня і аж до 13 травня на нашому сайті streetmusic.com.ua включано відбуватиметься реєстрація для всіх музикантів, майстрів handmade, волонтерів, партнерів та власників точок вуличної їжі. На цьому ж сайті також можуть реєструватися музиканти, майстри та власники торгових точок з інших українських міст, а також волонтери, обравши анкету свого населеного пункту в реєстраційній формі. Важливо те, що сайт у Дня Вуличної Музики – єдиний (всеукраїнський).

Так само, як і минулого року, команда Дня Вуличної Музики в Києві свідомо не буде оголошувати весь список заявлених учасників, а також час та місце виступів музикантів, щоб:

уникнути великого скупчення людей в одному місці та задля рівномірного розподілу слухачів на всіх локаціях, адже вулиця – це все ж таки не спеціалізований концертний майданчик
тому, що це все ж таки не плановий концерт, а вулична музика
для того, щоб виступи стали для глядачів сюрпризом, а не були очікуваним плановим концертом.
Натомість, ми пропонуємо Вам підписатися на наш twitter — @smd_ua і слідкувати за новинами, адже саме через твіттер 21 травня ми будемо вести лайн-ап Дня Вуличної Музики — так Ви першими дізнаєтесь про виступ улюблених виконавців та ще про деякі сюрпризи, які ми для Вас готуємо. Хочеться зазначити, що twitter у нас також загальнонаціональний і ним користуються абсолютно всі 15 міст. Instagram аккаунт @streetmusicday_ua також є загальнонаціональним.

Генеральними медіа-партнерами Дня Вуличої Музики 2016 традиційно є онлайн-видання Українська правда, HromadskeTV та Hromdaske radio. Цього року нас також підтримали Hromadkse Культура та Cultrpostir.ua. Сподіваємось все вийде і цього року знову завдяки команді стрімерів HromadskeTV ми матимемо можливість дивитися трансляцію з Києва.

Друзі, важливо розуміти, що програма Дня Вуличної Музики буде настільки насиченою, наскільки ми зберемо необхідний для організації свята бюджет. Підтримайте День Вуличної Музики будь-якою комфортною для Вас сумою — давайте разом організуємо найкращий день в році!

Шукай нас за хештегами: #ДеньВуличноїМузики #найкращийденьвроці #smdua #smdkyiv
Оцени статью
(0)
Поделись с подружками :