Демократія з дитячого майданчика

Поделись с подружками :
Дата и время
20.04.2016
11:00 - 19:00
Место проведения
Киев, Educatorium: ул. Рейтарская, 8Б
Стоимость
Вхід вільний
У середу, 20 квітня об 11:00 відбудеться відкриття культурної лабораторії EDUCATORIUM. Новий мистецький простір розпочне свою діяльність виставкою французького фотографа Франсіса Мазюе “Демократія з дитячого майданчика”.
Фотовиставка “Демократія з дитячого майданчика” є результатом кількарічного проекту, розпочатого Франсісом Мазюе ще у 2013 році. Французький фотограф зосереджує свою увагу на дитячих майданчиках Києва, відшукуючи неочікувані, дивні, химерні і надзвичайні локації, до яких уже нечутливі очі киян.

У простір майданчиків фотограф включає характерних персонажів, людей різного соціального статусу, що репрезентують себе серед сюрреалістичних лаштунків – різнокольорових металевих конструкцій та дерев’яних скульптур.

Дитячий майданчик стає платформою для вивільнення колективного несвідомого українського суспільства. Він заповнюється символами, думками, слідами людей. Кожен герой фотографії, показуючи себе у знайомому, рідному йому середовищі, стверджує свою ідентичність, приналежність до зображеного місця, зв’язок зі спільним минулим.

Майданчик, це матеріальне втілення естетичного спадку радянського минулого, набуває нових сенсів у сучасній свідомості.

“Кожен побачить те, що захоче побачити у цьому проекті, створеному в особливому місці, в Україні, точніше, у її столиці, і в особливий час, саме тоді, коли народ хоче вирішити свою долю. Час, коли формуються нові особистості з власною історією, сподіваннями, прагненнями і одночасно спільними спогадами з дитинства”, — каже Франсіс.

Франсіс Мазюе – французький фотограф, викладач французької мови у Французькому ліцеї імені Анни Київської. Живе і працює у Києві.
Оцени статью
(0)
Поделись с подружками :