Практичний воркшоп Profi з написання статей "Писати просто"

Поделись с подружками :
Дата и время
21.05.2016
11:00 - 15:00
Место проведения
Киев, Креативний простір “Часопис”, вул. Льва Толстого, 3
Стоимость
400 грн

У наш час мистецтво викладати свої думки і переживання у зрозумілих для читачів текстах стало таким же необхідним напрацюванням, як і вивчення іноземних мов. Ми живемо в еру соціальних мереж, блогів, де кожен з нас може створити свій світ, свій дискурс, формувати інформаційне поле для просування свого продукту або бізнесу й просто писати цікаві статті та замітки для самовираження.

21 травня укреативному просторі "Часопис" відбудеться практичний воркшоп з написання статей для усіх, хто хоче навчитися писати цікаві статті, вести популярні блоги, висловлювати експертну думку або просто навчитися коректно і якісно писати пости в соцмережах, замітки, створювати свій інформаційний простір.

На воркшопі ми опрацюємо наступне:

1. Структуру тексту.

2. Складання плану.

3. Оформлення тез.

4. Складання креативних заголовків.

5. Написання текстів нотаток/статей.

6. Написання текстів у різних стилях і жанрах.

7. Правила редагування.

8. Оформлення пропозицій для провідних видань.

По закінченню воркшопу ви отримаєте працюючі інструменти і навичку писати просто, доступно і цікаво для вашої цільової аудиторії.

Довідка про спікерів:

Уляна Куликова - тренер і консультант з 7-річним досвідом. Засновник і керівник бізнес-школи Profi. Керівник проекту про стиль Profi Fashion. Колумніст журналу Forbes, Сегодня та інших численних бізнес-порталів.

Ірина Чернявська - експерт з комунікацій, тренер бізнес-школи Profi. Професійний журналіст з великим досвідом роботи в провідних ЗМІ України. Багаторазовий переможець міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание». Автор численних публікацій на професійні теми.


Придбати квиток необхідно заздалегідь за посиланням: http://bit.ly/21iIF3N
Оцени статью
(0)
Поделись с подружками :