Лекція Миколи Кононенка. Циркадний годинник – чому ми ранком прокидаємось, а ввечері лягаємо спати

Поделись с подружками :
Дата и время
16.05.2016
19:00
Место проведения
Киев, Креативний простір "Часопис": ул. Льва Толстого, 3
Стоимость
120 грн, студентам - 80 грн

Як наслідок обертання Землі навколо своєї осі з періодичністю в 24 години, більшість живих організмів на планеті зазнають циркадні зміни світла і температури. Щоб пристосуватися до цих змін, безліч видів, від ціанобактерій до людини, розвинули власний біологічний годинник.

В рамках Brainy – лекторію з нейронаук, організованого креативним простором “Часопис” – провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою розповідають та пояснюють, як працює найдивовижніший та найзагадковіший орган людини - мозок.

16 травня поговоримо про наступне:

- Чому ми ранком прокидаємось, навіть якщо не користуємось будильником? Що таке циркадні ритми? Де в мозку міститься наш внутрішній головний годинник?

- Як працює наш внутрішній головний годинник?

- Куди ідуть сигнали від нашого головного годинника?

- Захворювання, пов’язані зі збоєм циркадних ритмів?

Ці та багато інших питань на нашій черговій лекції 16 травня у креативному просторі “Часопис” висвітлить доктор біологічних наук Микола Кононенко – старший науковий співробітник Лабораторії молекулярної біофізики Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАНУ. Микола Кононенко є членом Американського та Українського Товариства Нейронаук.

Початок: о 19:00.

Вартість вхідного квитка: 120 грн (умови Простору включені)

Для студентів - 80 грн, необхідна попередня реєстрація (вкажіть тип оплати "готівкою" та придбайте квиток на місці після пред'явлення студентського).

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

Зареєструватись або придбати квиток за посиланням: http://bit.ly/1NSX6Uv
Оцени статью
(0)
Поделись с подружками :