Відверто про бізнес. Зустріч з Максимом Бахматовим

Поделись с подружками :
Дата и время
22.06.2016
19:00 - 21:00
Место проведения
Киев, Часопис
Стоимость
150 грн
22 червня о 19:00 в рамках серії зустрічей «Відверто про бізнес. Досвід перших» до креативного простору «Часопис» завітає генеральний директор ВДНГ Максим Бахматов.
Свій трудовий шлях Максим розпочав у компанії МТС оператором call-центру, де доріс до провідного експерта дилерської сотової мережі. Потім працював директором з розвитку бізнесу в агенції Leo Burnett, а також sales-менеджером компанії Samsung у Прибалтиці. У 2005 році створив IT-компанію UkrGerman Enterprise (UGE), серед клієнтів якої були Panasonic, Sanyo, Commerzbank та інші. У 2014 році UGE придбала софтверна компанія SoftServe. Спільний проект був оцінений у понад $2 млн. У 2014 році приймав участь у благодійному проекті мережі магазинів «Цитрус». Максим «Ледокол» Бахматов також відомий КВК-шник. Засновник і активний учасник українського Comedy Club.

З червня минулого року Максим Бахматов разом з партнерами займається активною розбудовою ВДНГ як інноваційно-культурного центру. 

У ході зустрічі ви дізнаєтесь:

- Деталі та секрети реформації виставкового центру

- Як і чому відомий бізнесмен і КВК-шник став ініціатором перебудови «радянського» виставкового центру

- ВДНГ TECh: як ІТ кластер на базі ВДНГ допоможе розвитку українських стартапів та продуктових компаній

- Секрети успіху від Максима Бахматова

Та багато іншого.

Модератор зустрічі: Ірина Чернявська, заступник головного редактора бізнесового щотижневика «Бізнес», експерт з комунікацій, тренер бізнес-школи Profi. Діловий журналіст із більш ніж 15-річним стажем. У минулому - заступник головного редактора ділового тижневика "Інвестгазета". Багаторазовий переможець Міжнародного конкурсу "Премія ділових кіл PRESSзвание".

Формат події передбачає Q&A сесію, тож готуйте ваші запитання. 

Зареєструватись або придбати квиток можна за посиланням:http://bit.ly/28nbj8E
Оцени статью
(0)
Поделись с подружками :