Ost and Kjex

Поделись с подружками :
Дата и время
19.02.2016
21:00
Место проведения
Киев, Bel Etage Киев, ул.Шота Руставели 16А
Стоимость
400-700 грн
Норвезький дует Ost & Kjex пройшов тривалий шлях: від дебютного альбому“Some But Not All Cheese Comes From The Moon” (2004р.), що повністю складався зі звуків, що відтворюють сири та печиво, до пікантної другої довгограючої платівки “Cajun Lunch” (2008р., випущеної на Diynamic), яка зазнала величезних овацій, та багатьох спільних творів з такими успішними виконавцями як Solomun (“Federgewicht”), Jamie Jones (“Summer Time”) абоH.O.S.H. (“Woo Hoo”). Вони еволюціонували до рівня однієї з небагатьох груп, що бездоганно заповнює ту нішу, що існує між музичними стилями Underground Electronic та Indie Pop.

Ost & Kjex знаходили людей, яким подобалась їх музика, але ніхто дійсно не вірив у спосіб їх дій, що полягає у використанні виключно продуктів харчування у якості джерела звуків. Щасливого літа 2008р. хлопці натикнулись на Solomun, що очолював Diynamic. Результатом випадкової зустрічі стало спільне створення запису під назвою "Federgewicht", що дозволив їм потрапити до його широко відомої студії звукозапису.

Походженням з тихого міста Осло, хлопці мали багато часу для найважливіших справ у житті: народження дітей та створення музики. Майже через п’ять років після випуску останнього альбому, численних турів та роботи над фірмовим звуком обидва нормани вирішили, що прийшов час для другого альбому.

Вони назвали його “Freedom Wig”, що може мати багато значень: це може бути назва кімнати, у якій ховаєшся, щоб послухати музику. Це може бути і метафора для іноді удаваної свободи, що ми відчуваємо у русі свого доволі прогнозованого та структурованого життя. Або це може бути просто капелюх, одягнений для вечірки.

На своєму шляху постійного розвитку вони зовсім нечасто зупинялись у місцях, назва яких могла би бути відомою, наприклад, Фабрік (Лондон / СК), Панорама Бар, Уотергейт, Катер Хольциг (Берлін / Німеччина), Зе Вілла(Осло / Норвегія), Бадабум (Париж/Франція), Калчер Бокс (Копенгаген / Данія), Зе Кет енд Зе Дог (Тель-Авів / Ізраїль), Дестіно енд Бічхауз (Ібіца / Іспанія), Індіго (Стамбул/Туреччина) та багато інших.

Якою би похмурою не була сцена, завжди цікаво побачити когось, хто підморгує та посміхається, а це саме те, чим завжди характеризувався дует Ost & Kjex: заповнення прогалини між захоплюючими виступами наживо у спітнілих нічних клубах та велич можливості не сприймати себе занадто серйозно.
Оцени статью
(0)
Поделись с подружками :