ОКЕАН ЕЛЬЗИ Світовий тур КИЇВ

Поделись с подружками :
Дата и время
18.06.2016
20:00
Место проведения
Киев, pin Скрыть карту НСК "Олімпійський": ул. Красноармейская, 55
18.06 | КИЇВ, НСК "Олімпійський" | http://kasa.in.ua/view-okean-elzy-svitovyi-tur-kyiv
2016-го року "Океан Ельзи" починає великий дворічний "Світовий тур" на підтримку дев'ятого студійного альбому групи "Без меж" -http://okeanelzy.com/ua/bezmezh/
Вперше спів-продюсером альбому ОЕ виступив Святослав Вакарчук, автор усіх композицій нової платівки. Також продюсерами "Без меж" стали гітарист групи Владімір Опсеніца і давній партнер ОЕ Віталій Телезин (на київській студії "211", якого і був записаний альбом "Без меж")
Новий альбом був представлений 19 травня 2016 року одночасно в ефірах трьох онлайн-радіостанцій (Радио Аристократы, Київ; Radio MORE.FM, Одеса; Radio SKOVORODA, Львів), а географія слухачів охопила, буквально, всю планету, без кордонів та без меж: Індія і США, Україна та Ізраїль, Афганістан, Сербія, Німеччина, Великобританія, Росія, Грузія, Іспанія, Білорусь, Вірменія, Туреччина, Канада, Австралія і слухачі зі інших країн залишали свої координати в коментарях під прямою трансляцією презентації альбому.

"Світовий тур" розпочався в Україні безкоштовним концертом в Маріуполі, далі заплановані виступи в 7 містах на найбільших стадіонах країни. У Києві концерт піде 18 червня на НСК "Олімпійський".
На сьогодні в графіку туру заявлені Латвія, Вірменія, Грузія, Фінляндія, Білорусь, Азербайджан. У планах групи також виступ в Нью-Йорку, Madison Square Garden 4 березня 2017 року, і в Лондоні на Hammersmith Apollo 8 квітня 2017 року.
Однак список країн і міст #OE_WorldTour постійно оновлюється, слідкуйте за оновленнями:
http://okeanelzy.com/en/billboard/
https://www.facebook.com/okeanelzyofficial/events
***
2016-й рік подарує концерт, який стане незабутнім для кожного - Океан Ельзи у Києві на НСК "Олімпійський"! 
Концерт ОЕ - це день для зустрічі старих друзів та нових знайомств, для шалених емоцій від давно улюблених композицій та радість відкриття нових пісень, які вже готують музиканти.
Оцени статью
(0)
Поделись с подружками :