Біжи аби допомогти

Поделись с подружками :
Дата и время
28.05.2016
13:00
Место проведения
Киев, ВДНХ: пр-т. Академіка Глушкова, 1
Стоимость
Для детей-50 грн, взрослім - 100 грн
В рамках урочистого відкриття «Країни розваг» 28 травня, ми проводимо благодійний забіг. Дистанція для дорослих 2 км, а для діток 60 метрів*. 2 км для дорослих - це найкомфортніша дистанція, яку люди можуть просто пройти заради благодійності.

Благодійний внесок становить 100 грн для дорослих, 50 грн для дітей. Всі зібрані кошти підуть на благодійність. Мета проекту - зібрати кошти на придбання медичного обладнання в українські лікарні, де рятують життя передчасно народженим дітям (Охматдит, ІПАГ, перинатальні центри).

Фандрайзинговий майданчик та організатор забігу - МБФ "Українська Біржа Благодійності" (ubb.org.ua).

На дистанції не буде суддів та хронометражу. Всі учасники отримають пам'ятні сувеніри, а перша трійка серед чоловіків та жінок будуть відмічені почесними грамотами. Подарунки від спортивного партнера New Balance будуть розігруватися серед усіх дорослих учасників забігу, а малечу чекають приємні сюрпризи.

Старт 14:00. Реєстрація на місці з 13:00 або тут: https://docs.google.com/…/1AhY4dHQyiFhtyFz12YvhJ7t…/viewform

*Діти зі стартовими номерами зможуть пройти дистанцію декілька разів, якщо забажають. Дитячий старт буде по 8-10 чоловік, по віковим категоріям, для уникнення зіткнень та травм.


Оцени статью
(0)
Поделись с подружками :