Як бюджетно декорувати весілля?

Поделись с подружками :
Весілля - це завжди хвилюючий період в житті кожної людини, спогади про який залишаються в пам'яті назавжди. Та  інколи через економічні труднощі свято відкладається і відкладається. Але це не означає, що потрібно позбавляти себе радості святкування. Є багато способів зробити весілля гарним, але водночас не надто затратним. Редакція журналу Наталі поспілкувалась із Катериною Осадчою - засновником декор студії ZariKa — майстром у виготовлені паперового декору і виділила для вас три ідеї оформлення бюджетного і, що головне, — вишуканого весілля

Паперові помпони

Здається, зовсім простий елемент декору, але як гарно будуть виглядати пухнасті помпони, коли їх прикріпити під стелю банкетного залу. А якщо повісити на леску, то буде враження невагомості. До речі, такими помпонами можна прикрасити абсолютно все - арки, місця для гостей, фотозону, стільці та столи і навіть автомобілі. Але не варто забувати про гармонійне поєднання кольорів і розмірів. Якщо ви хочете розбавити однотонний зал яскравим кольором - вибирайте барвисті помпони; якщо ж обраний вами ресторан або кафе вже мають досить цілісний, продуманий інтер'єр - використовуйте помпони тієї ж кольорової гами.

белые.jpg

попны.jpg

Паперові гірлянди

Паперові гірлянди стануть ефектною прикрасою як для банкетного залу, так і для виїзної церемонії. Ними можна прикрасити стіни і стенд за молодятами. Форми гірлянди можуть бути найрізноманітнішими: круглі, трикутні, і навіть у вигляді сердець, зірок.  Це ідеальний варіант для тематичного весілля! Також доречними будуть гірлянди-написи, текст яких залежить від вашої фантазії. Дуже гарно виглядають фотозони із використанням декору  різної геометричної форми. Якщо весілля відбуватиметься на природі, то можна розвісити гірлянди на деревах. Такі прикраси неймовірно ніжно виглядатимуть на весільній арці та розвіюватиметься на вітрі, створюючи романтичну атмосферу всієї церемонії.

ее.jpg

Паперові квіти

Квітково-паперова  стіна прикрасить  будь-який інтер'єр і зробить ваше весілля незвичайним. Як на рахунок, такої фотозони? Також чудова ідея – оформлення задньої стіни президіуму молодих. Така краса буде весь час привертати увагу гостей, а Ваші фото будуть чарівними. Паперові квіти різних розмірів та виду можна гармонійно поєднати з іншим весільним декором. Такий варіант оформлення зможе порадувати Вас в будь-яку пору року. А доповнити його можна невеличкими композиціями з живих квітів.

цветы.jpg

стена из цветов.jpg

Процес виготовлення паперового декору не є складним і затратним, але є досить довготривалим. Саме тому, краще звернутись до майстрів цієї справи. Професійні декоратори допоможуть із правильним поєднанням кольорів, форм і видів прикрас. Нехай ваш день буде незабутнім та сповнений гармонії!Поделись с подружками :